PRODUKCJE WŁASNE

Produkujemy filmy dokumentalne, filmy reklamowe i inne formy w oparciu o brief zleceniodawcy. Zawsze staramy się o jakość i zadowolenie klienta.

NIEBIESKIE CHACHARY

realizacja | film dokumentalny

Nasza flagowa produkcja trwa już 6 lat. To film dokumentalny przedstawiający środowisko kibiców klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. Na przestrzeni tych lat powoli wyłania się obraz będący czymś wiele więcej niż portretem "zbiorowego bohatera", powstaje alegoryczna wizja polskiej / europejskiej współczesnej rzeczywistości.

Z WNĘTRZA

development | film dokumentalny

Pprezentujemy materiał będący w fazie developmentu. To próba ujęcia w spójne dzieło filmowe mniej znanej spuścizny artystycznej Zdzisława Beksińskiego, który był zapalonym videoamatorem. Zrealizował dziesiątki godzin materiałów, które są bezcennym dokumentem życia wielkiego artysty. .Beksiński kręcił wszysko, życie w domu, rozmowy z synem, żoną, chętnie oddawał kamerę i pozwalał spoglądać na siebie. Z tych okruchów rzeczywistości wyłania się coś ważnego. To bardzo trudny i prestiżowy projekt.

PANIE I PANOWIE - KRĘCIMY!

Czasem nie jest łatwo, szczególnie kiedy chce się zrobic dużo, a środków nie za wiele. Tak więc, w nieco semi - professional anturażu, spontaniczne dokrętki do naszej produkcji. 70Gb materiału na dysku!

To oryginalne materiały video nakręcone przez Zdzisława Beksińskiego. Bardzo dużo bardzo ciekawych rzeczy.
A mówiąc poważniej: pasjonująca lektura video dzienników Pana Zdzisława została zdigitalizowna i rozpoczynamy montaż filmu.

Z wnętrza - dokrętki

Film korporacyjny

Pzykładem dobrej współpracy z klientem jest cykl materiałów video realizowanych dla Monsanto Polska. Są to tytuły przeznaczone do wewnętrznego użytku firmy (DVD, pokazy, prezentacje) stąd stosunkowo niewielkie budżety. Pracując minimalnymi środkami zawsze dbamy o poziom realizacyjny i merytoryczny dzieła. Dodatkowa kamera Black Magic na kole traktora to niewielki koszt ale jakże wzbogacający wizualnie materiał z planu:)

Z rzepakiem Dekalb przez cały rok
Dekalb 2013 Kukurydza - DEMO

Dzięki współpracy z firmą Blue Dream Film w ciągu ostatniego roku powstało ponad 20 kilkuminutowych filmów informacyjno-promocyjnych dla rolników/branży rolniczej.
Bardzo dobra współpraca zarówno podczas przygotowywania materiałów na polach jak i postprodukcji zaowocowała serią filmów, które łączą zarówno wizerunek nowoczesnego polskiego rolnictwa jak i piękne obrazy polskich pól i upraw. Obecnie przygotowujemy razem kolejne materiały.

- Katarzyna Gallewicz, Przedstawiciel marki nasiennej DEKALB firmy Monsanto -

Nasi klienci

logo-1

logo-2

logo-3

logo-4

logo-6

logo-7

logo-7

logo-8