APETINA TVC

  • Reżyseria: Andrzej Sawczuk
  • Operator Obrazu: Andrzej Sawczuk
  • Montaż: Cezary Grzesiuk
  • Agencja: Pankhe
  • Produkcja: Lemon Film
  • Postprodukcja: ColorOffOn

Billboard sponsorski dla dużych stacji telewizyjnych. Montaż na planie filmu a następnie w studiu.

MONTAŻ FILMÓW REKLAMOWYCH

Montaż filmów reklamowych jest ważnym elementem działalności Blue Dream Film. Oczywiście, także z finansowego punktu widzenia. Większość naszych działań to produkcje wielomiesięczne, proces powstawania dzieła jest bardzo długi, reklama to kilka intensywnych dni na wykonanie dzieła.
Ale nie jest to chleb łatwny, jeśli ktoś tak myśli jest w błędzie. Trzeba szybko myśleć i podporządkować swoje wizje wymogom klienta, agencji, rynku. Jest to także okazja do poznania nowych trendów w designie, liternictwie, do poznania nowych interesujących ludzi, z racji nadzoru kreatywnego agencji reklamowych nad projektem.

Film reklamowy zmontowany kilka lat temu. Jakość obrazu niestety mizerna, ale czuć tutaj, że film powstał jeszcze w latach, kiedy budżety na film reklamowy pozwalały myśleć o czymś więcej niż kamera i okrojony do maximum zestaw świateł. Dziś to niestety rzadkość.

Pewnego dnia historycy i archeologowie odkryją, że reklamy naszych czasów są najbogatszym i najwierniejszym odzwierciedleniem życia codziennego i wszelkich czynności ludzkich, jakie pozostawiło po sobie jakiekolwiek społeczeństwo. Pod tym względem hieroglify egipskie nawet nie umywają się do reklam.

Marshall McLuhan